Yeni Sezon Modanın En Çok Tercih Edilenleri

 

 

Sonbaharın yaklaşması ile tasarımcılar yeni sezon ürünleri için çalışmalarına hız verdiler. Bu yıl sonbaharın romantik günlerine kot ceketler damgasını vuracak. Yırtık jean pantolonlardan sonra yırtık kot ceketler de oldukça iddialı girecek moda dergilerine. Özellikle yıkama kot ceketler hiç olmadığı kadar trend olacak gibi duruyor.

 

Klasik kesimlerden tamamen uzaklaşan tasarımcılar yamalı ve yırtık kot ceketlerin birçok kesime hitap edeceğini duyurdu. Aslında modası hiçbir zaman geçmeyen kot ceketlerden herkesin dolabında bir tane bulunması şart oluyor. Özellikle bahar aylarında sabah serinliğinde ne giysem diye düşündüğünüz zamanlarda sıradan bir tişörtün üzerine geçireceğiniz kot ceket hem spor hem de şık bir görüntü sunacaktır.

 

Kot Ceket Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

 

Moda konusunda kot ceketlerin her zaman trend olduğunu söylemiştik. Ancak kot ceket alırken küçük detaylara dikkat etmelisiniz. Kesinlikle eski tarz kot ceketlerden uzak durmalısınız. Klasik her zaman iyidir modası geçmez deyip de 80li yılların kot ceketlerini de almayın. Kot ceket konusunda her zaman son trendleri takip etmelisiniz.

 

Bazen çiçekli elbisenin üzerine de rahatlıkla giyebileceğiniz kemer üstü ve üzerinize oturan kot ceketler son derece şık durmaktadır. Son günlerde en çok moda olan kot ceketler yıkama şeklinde olanlar. Koyu maviler de tercih edilse de yıkamalar bu sene daha ön planda duracak gibi duruyor.

 

Keten Ceketler

 

Kot ceketlere alternatif üretilen keten ceketler de bahar aylarında kullanabileceğiniz son derece kullanışlı ceketler. Son dönemde oldukça moda olan keten ceketler de en çok satılan ürünler içerisinde yerini almaktadır. Krem rengi ve siyahın ağırlıklı olduğu keten ceketler hemen hemen her kıyafetle rahatlıkla kullanılabilmektedir.

 

Kısa elbiselerle ya da eteklerin üzerinde bahar aylarında küçük esintilerden sizleri rahatlıkla koruyacak olan bu güzel ceketler hem şık bir görüntü yakalamanızı hem de modern bir tarz yaratmanıza yardımcı olacak. En az kot ceketler kadar sık tercih edilen keten ceketler de uzun yıllar kullanılabilmesi sayesinde sizlere her sene ceket masrafı çıkarmayacaktır. Özellikle de siyahın her renkle giyilebildiğini düşünecek olursak oldukça mantıklı bir seçim olacaktır.

Kaynak : https://www.giyimkabini.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir