Yeni Moda Trendlerinde Bizi Neler Bekliyor?

 

 

Yaklaşmakta olan 2017 yılına dair gelecek moda trendleride kendini göstermeye başladı. İçinde bulunduğumuzdan çokta farklı olmayan, ancak iddialı bir sezon bizi bekliyor. Şimdi kısaca yaklaşan yeni trendlere bir göz atalım:

 

– 2017 saç modası: 2017 yılında bizi bekleyen iddialı saçlar var. İddialı kesimler ve renkler ile 2017 saç modasına damganızı vurabilirsiniz. Geçtiğimiz yıllardaki uzun saçların yerine, kısa ve keskin hatlı kesimler bizleri bekliyor. Özellikle saçlarınızda kullanacağınız iddialı renkler ile moda ikonu olabilirsiniz. Saçın sadece tek bir kısmında uygulanacak zıt renkler ile tarzınıza tarz katabilir, çevrenizde fark yaratabilirsiniz. Rengârenk saçlar ile hayatınız daha da renklenecek. Hızlı bir şekilde hayatımıza giren ve çok sevdiğimiz ombre saçlarda 2017 yılında bizi bekleyenler arasında. Hafif ton geçişleri ile saçlara daha yumuşak bir ifade katan ombre saçlar günlük kullanıma da çok uygun bir stil.

 

– 2017 makyaj modası: Bizi bekleyen yeni yılda geçtiğimiz yıllardaki mat çılgınlığı son buluyor ve yerini ışıltılı renkler alıyor. Özellikle gözlerde ve dudaklarda pırıltılı bir döneme giriyoruz. Simli farlar, parlak rujlar ile makyajımıza ışıltı katarak son trendleri yakalayacak, moda konusunda parmakla gösterilen bir ekol olacaksınız. Ayrıca makyajımızla hayatımıza giren ışıltılar, tırnaklarımızı da parlatacak. Simli ojeler ve simli nail art teknikleri ile tırnak modasında trendleri yakalamış olacaksınız.

 

– 2017 ayakkabı modası: Özellikle kış aylarında daha düz ve country tarzı modeller karşımıza çıkıyor. Önce rahatlığı savunan bu yeni moda akımı ile özellikle sivri burunlu ve düz modeller ön plana çıkmakta. Topuklu ayakkabıdan vazgeçemeyenler içinse alçak topuklu bootie modeller daha çok tercih edilecek. Önümüzdeki yaz ise bu düzlükten çıkacak ve yüksek dolgu topuklu ayakkabılar ile yazı karşılayacağız. Sivri topuklu modeller bizi bekleyen sezonda hayatımızda çok fazla olmayacak.

 

– 2017 giyim modası: Aksesuarlarımızdaki renklilik kıyafetlerimizde yerini daha düz ve sade renklere bırakıyor. Ancak asimetrik kesimler ve tül detayları ile kıyafetlerimize hareket katacak ve 2017 moda trendlerini yakalamış olacağız. İlkbahar ve yaz modasında ise rengârenk bir sezon bizi bekliyor. Yazın tüm cıvıltısını kıyafetlerimize yansıtacak ve ruhumuzun renkleri ile etrafa ışıltı saçacağız.

Kaynak : http://www.giyimkabini.com

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir