Tesettürlü Giysiler Özel Modellerle Üretilmektedir

 

 

Tesettürlü giysiler, Avrupa tarzı gibi, çarpık bir moda anlayışına sahip değildir. Özel modellerle üretilen tesettür giyim modelleri, belli kriterlere göre üretilmelidir. Eller, ayaklar ve yüz hariç bütün vücudun kapatılması ve vücut hatlarının belli olmaması, tesettürün kuralıdır. Bayanların, dışarıda, erkeklerin çirkin bakışlarından korunmak için, özellikle tesettürü tercih ettikleri tespit etmişlerdir. İnancımızın emri olan tesettür, günümüz şartlarında, oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir.

 

TESETTÜRLÜ GİYİM MODASI

 

Tesettürlü giyim modası, belli kriterlerle oluşturulmaktadır. Transparan, dekolte, yırtmaç, hatların ortaya çıkması gibi özellikler, tesettür elbise çeşitlerinde olmaz. İnancımızın emri olan tesettür giyim modelleri, renkli ve birçok modelde üretilmektedir. Online sitelerden rahatlıkla temin edilebilen tesettürlü elbise çeşitleri, model bakımından oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. İnancımıza göre giyinen Osmanlı kadını, Anadolu modası ile dünyaya hükmetmiştir. Anadolu modası ise tesettür ile meydana gelmiştir.

 

RENKLER VE DESENLER YENİLENİYOR

 

Renk ve desen bakımından sürekli yenilen tesettürlü elbise çeşitleri, günlük olarak kullanıldığı gibi, özel günlerde ve dışarı için özel olarak tasarlanmaktadır. Özel tasarlanmış ürünler yanında, rahatlık ve örtünmenin verdiği huzur, bir araya gelmektedir. Haya ve edeple birlikte takım olan tesettürlü giysiler, günlük yaşantımızın bir parçası halindedir. Avrupa kültürü ile başörtüsü altına mini etek giymek, pantolonsuz tunik giymek, yırtık kot giymek ve diğer dekolte giysileri giymek, tesettür değildir. Tesettür bir takımdır.

 

Perdesü, etek, ferace, kombin, tunik, abiye ve diğer ürünler, başörtüsü ile uyumlu olarak üretilmiştir. Öz kültürümüz olan ve bizi biz yapan tesettür giyim, rahat ve etkili çözümler sunmaktadır. Rahat olması yanında, huzur vermesi ve kimlik bilinci vermesi, tesettür giyimin verdiği rahatlıklardan biridir. İnandığı gibi yaşayan herkes huzur bulur. Ancak inandığı gibi yaşamayan ve ona göre giyinmeyen insanlar huzur bulamaz. Tesettür giyimdeki temel kural budur. Bu nedenle, aradığınız bütün modelleri ve renkleri rahatlıkla bulabilirsiniz ve kullanabilirsiniz.

 

Tesettürde istediğiniz bütün modelleri, istediğiniz bütün renkleri, online internet sitesinde, rahatlıkla tedarik edebilirsiniz. Aradığınız renkleri ve desenleri, bir dokunuşla, kargo yardımı ile anında alabilirsiniz. Saatlerce mağaza mağaza gezmenize gerek kalmadan alışveriş yapabilirsiniz.

Kaynak : https://www.giyimkabini.com/

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir