Tesettürlü Giyim Modelleri Yenileniyor

 

 

Tesettürlü giyim modelleri, günümüz şartlarında yenilenmektedir. Oldukça etkili çözümler sunan tesettür giyim modelleri, etek, bluz, ferace, tunik, abiye, kombin, perdesü, kap, kaban ve başörtüsü gibi çeşitlerden oluşmaktadır. Başörtüsü başlı başına bir tesettür simgesidir. Bu nedenle, başörtüsünün kullanımı, günümüz şartlarında oldukça yaygındır. Özümüz olan ve inancımızın simgesi haline gelen başörtüsü, diğer tesettür giyim modelleri ile takım oluşturmaktadır. Bu takım oluşturma işlemlerinde, özel renk ve desen uygulamaları vardır. Fermuarlı, düğmeli, püsküllü, dantel desenli, deri desenli, yakalı, kapüşonlu ve daha birçok model çeşitleri ile online sitelerde sizleri beklemektedir.

 

İÇERİ VE DIŞARI İÇİN ÖZEL TESETTÜR ÇEŞİTLERİ

 

İçeride kullanılan tesettür giyim çeşitleri, etek, buluz ve ferace türü elbiselerdir. Dışarı için kap, kaban ve perdesü en çok tercih edilen ürünlerdir. Bütün bu ürünler, başörtüsüz tesettürü oluşturmaz. Dışarı için kullanılan tesettür kap ürünleri, özel olarak üretilmektedir. Kışlık olan kap ürünler, tesettürü oluşturmaktadır. Spor yaparken en uygun tesettür eşofman çeşitleri, oldukça rahat ve kullanışlıdır. Dışarı için oldukça etkili olan tesettür kaban modelleri, günlük kullandığımız modellerdir.

 

KIŞLIK VE YAZLIK MODELLERLE RAHAT EDİN

 

Kışlık tesettür giysi modelleri, yazlık tesettür giysi modelleri, günlük yaşantımızda kullanışlı ürünler arasındadır. Polar, kadife ve buna benzer kumaşlardan üretilen kışlık ürünler, fermuarlı, düğmeli, deri desenli ve dantel desenli ürünlerdir. Aradığınız model ve renkler, online sitelerde sizleri beklemektedir. Günümüz şartlarında oldukça kullanışlı olan feraceler, hacc ve umre ibadetinde en çok tercih edilen ve rahat olan tesettürlü giysilerdir. Dışarıda çirkin bakışlardan korunmak için giyilen tesettür, toplum hayatını ruhiyattan koruyan bir etkendir.

 

TESETTÜR ÖZÜMÜZDÜR

 

Tesettür giyim, ne Arapların ne de başka milletlere has bir modadır. Tesettür, Osmanlının yüzyıllar boyu dünyaya tanıttığı ve bütün dünya modasını etkisi altına aldığı bir giyim modelidir. Anadolu insanı tesettürle tanındı. Kısacası, tesettür özümüz ve inancımızın simgesidir. İnsanların inançları, giyimlerine yansır.

 

Başörtüsünün yeterli görülmesi ve diğer kısımların Avrupai giyinilmesi, günümüz tesettür giyiminde oluşan sıkıntılardan biridir. Avrupa giyimi çok baskın olabilir, ancak artık özümüz olan tesettürlü giysileri rahatlıkla giyebiliriz. Binlerce renk ve desenle, tesettür severleri, tesettürlü giyim modelleri beklemektedir.

Kaynak : https://www.giyimkabini.com/

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir