Tesettürde Göz Kamaştıran Modeller

 

 

Tesettürde göz kamaştıran modeller, günlük yaşantımızda oldukça geniş bir yelpazede üretilmektedir. Her yaştan insan için özel olarak üretilen tesettür giyim modelleri, renk ve model bakımından oldukça etkileyici. Tesettürlü giyimde üretilen tesettür abiye elbise çeşitleri, ferace, etek, bluz, tunik, perdesü ve pantolon çeşitleri, aradığınız modelleri sunmaktadır.

 

EN İYİ MODELLERLE ÜRETİLMEKTEDİR

 

Tesettürlü giysiler, en iyi modellerle üretilmiştir. Günümüz teknolojisi ile üretilen tesettürlü giyim, renk ve desen bakımından oldukça zengin. Online adreslerde, bir dokunuşla, binlerce renk ve desende, tesettürlü giysi modellerine bakabilirsiniz. Kargo seçenekleri ile kısa zamanda teslim edilmektedir. Bütün bu özelliklerle aradığınız bütün modelleri, kısa zamanda teslim edebilen tesettür giyim şirketleri, her yıl yeni model çıkarmaktadır.

 

HER YIL YENİ MODELLER ÇIKMAKTADIR.

 

Her yıl yeni modellerle, şaşırtıcı renk ve desenlerde üretilen tesettürlü giyim modelleri, günümüz teknolojisi ile üretilmektedir. Etek, bluz, abiye, tesettür tunik ve buna benzer yüzlerce model, hızlı ve seri bir şekilde üretilmektedir. Herkese göre model çeşitleri ile oldukça zengin bir repertuara sahiptir. Öz kültürümüzün göstergesi olan tesettür giyim, Avrupa giyime göre, edep, haya ve utanma duygusu üzerine bina edilmiştir.

 

İnançlarımıza göre giyinme anlamına gelen tesettür giyim, insana has duygulara hitap etmektedir. Avrupa giyim ise, giymeye utandığın bir giysiyi, gelecek sene moda yapacak kadar şuursuz bir modadır. Bu nedenle, tesettür modası ve Avrupa modası tamamen zıttır. Uzun giyinmenin oldukça rahatlık verdiği hacc ve umre ibadetinde, tesettür ferace giyim çeşitleri, hem rahat hem de kullanışlıdır. Bu nedenle, en çok tercih edilen giysi feracedir.

 

BAŞÖRTÜSÜ TESETTÜR İÇİN YETMEZ

 

Başörtüsü, tesettür giysi sektöründe en önemli giysidir. Günümüzde, başörtüsüzü giyinen birisi, tesettürlü sayılmaz. Ancak, başörtüsü tek başına tesettür değildir. Etek, ferace ve perdesü çeşitleri ile başörtüsü tesettürü oluşturur. Avrupa giyimin etkisi olan tayt ve yırtık kotlar, başörtüsü ile kullanıldığı zaman, çok komik bir moda oluşmaktadır. Alt kısım Avrupa giyim, üst kısım tesettür oluyor. Bu çarpıklığın nedeni, başörtüsünün tek başına tesettür olarak yettiği inancıdır. Bu yanlıştır. Başörtüsü ve diğer tesettür giysi çeşitleri beraber kullanılmalıdır. Bu şekilde tesettür giyim oluşur.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir