Tesettürde Dış Giyim

 

Tesettürlü bayanların vazgeçilmez dış giyimlerinden olan tesettür kaban modelleri oldukça çeşitli modelleri bulunmaktadır. Tesettürlü bayanların kombinleyeceği oldukça şık görünen tesettür kabanlar her zevke hitap etmektedir. Günlük ve ya özel günlerde giyilebilecek kumaşlarda olan kaban modelleri seçimini yapmak kişiden kişiye değişmektedir. Kabanlar boydan ve ya diz kısmına kadar olan kaban çeşitleri vardır. Kabanı günlük giyecekseniz eğer günün koşuşturma içerisinde bir rahatlık sağlamak istiyorsanız dize kadar olan tesettürlü kabanları şık pantolonlarınız ile kombinleyerek şıklık oluşturabilirsiniz.

 

Eğer kabanınızı bir özel günde ve özel davetlerde giymek istiyorsanız ayak boyuna kadar olanlar ve daha gösterişli kumaşlardan yapılan kabanları aksesuarlarınız ile tamamlayarak şık bir kombin oluşturabilirsiniz. Kabanlarınızın seçimini yaparken yaşadığınız yerin kış aylarının hava koşullarının nasıl geçtiğini de dikkate alarak seçimlerinizi yapabilirsiniz. Kışın zor geçtiği bir bölgede yaşıyorsanız kabanınızın kumaş daha kalın olmalı ki bir dış giyim kıyafeti olarak sizi soğuklardan korumaya yardımcı olmalıdır. Kışın hafif geçen yerlerde ise daha normal kalınlıkta olan kumaşlar tercih edilerek sizi çok bunaltmasına engel olabilirsiniz. Eğer spor bir tarzınız var ise ve ya spor giyinmek istediğiniz anlarda da kabanlarınızın spor şekline getirebilirsiniz.

 

Kabanınız da şapka detayının olması da sportif bir aksesuar olacaktır. Tesettürlü bayanların giyim konusunda günümüzde oldukça fazla alternatifler sunulmaktadır. Ünlü tasarımcılar tarafından tasarlanmış birbirinden şık kaban modelleri de oldukça gösterişlidir. Her bütçeye uygun fiyatlarda bulabileceğiniz kabanların kullanma talimatlarını da dikkate alınarak yıkanma işlemlerini yapabilirsiniz. Lekenin çok kumaşa işlemesine izin vermeyen kumaşlarda tercih edilebilir.

 

Ferace modelleri, son zamanlarda tesettürlü bayanlar tarafından kullanılan oldukça şık ve gösterişli sade modellere sahip bir dış giyim kıyafetidir. Ferace modelleri oldukça fazladır. Her zevke göre bir ferace bulmak çok kolay hale gelmektedir. Ve ya çizdiğiniz ve tasarladığınız bir feraceyi istediğiniz tarz da bir kumaş olarak dikebilir ve ya terzinize diktirebilirsiniz. Ferace modelleri ve fiyatları konusunda ise her bütçeye uygun sade özel günlerde giyilebilecek modelleri oldukça uygun fiyatlar ile alabilirsiniz.

 

           Tesettür ferace modellerini tesettürlü bayanların vazgeçilmezi olan bir kıyafet çeşididir. Oldukça rahat yazın sıcağında ferahlık sağlayan kumaşlardan üretilmiş olması bir ayrıcalıktır. Ferace son zamanlarda çok moda olarak her tesettürlü bayanın gardolabında günlük ve özel günlerde giyebileceği feraceler bulunmaktadır.

 

           Ferace çeşitleri birbirinden güzel şık modelleri oldukça fazladır. Daha önceleri sadece siyah olan feraceler günümüzde her rengi var olmaktadır. İstenilen her tarza uygun klasik spor gösterişli modelleri vardır. İstenilen her desene de sahiptir. Feracenizi kombin yaparken sade olan feracenizi aksesuarlarınızla daha gösterişli hale getirebilir, gösterişli feracelerinizi ise daha da sadeleştirerek de kullanabilirsiniz. Ferace modelleri olarak Mevlana model yarasa kol model, dar kesim ve bol kesim feraceler, boy uzunluklarında da çeşitlilik gösterebilir. Ferace çeşitleri bakımından kumaş farklılıkları ve kumaşın üzerinde dantel ve işlemelerde feraceye daha farklı hava katmaktadır. Yaz aylarında tercih edilen feraceler kışın çok sert geçmediği bölgelerde kumaş farklılığıyla da tercih edilebilir. İstenilen renkte kumaşta bulabileceğiniz ferace kış ayında bile giyebilirsiniz.

 

           Uzun tunikler de yaza damgasını vurarak tesettürlü bayanlar tarafından daha çok tercih sebebi olan kumaşlardan yapılmış diz ve ya diz üzerine kadar olan gömleğe benzeyen kıyafetlerdir. Yazın sıcak aylarında rahatlık bakımından tercih edilen kıyafetlerin çok çeşitli renklere ve modellere sahiplik etmektedir. Tuniklerin kombin bakımından çok kolay ve her tarzda tunikleri bulabilirsiniz. Genellikle pantolonlar ile yapılan tunik kombinleri dar ve ya bol paça pantolonlar hiç fark etmeksizin ortaya çok şık kombinleri çıkmaktadır.

 

Ferace yerine de giyilebilen tunikler genellikle bol kesimde dikilir. Feraceye göre dar olanları da vardır. Tamamen tercihin de zorlanmayacağınız çeşitler oldukça fazladır.

Tunik modelleri ve fiyatları Giyimkabini.com‘da bütçeyi zorlamadan kombin yapmayı sağlamaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir