Tesettür Şıklığı

 

 

            Tesettür giyim, normal giyinmekten her zaman daha zordur ve bütçe olarak maddiyat gerektirir. Çünkü öbür türlü bir kot tişört halledilebilecek şıklık tesettür giyimde bambaşka boyutlara ulaşır. Başörtüsü ile ayakkabı uyumu, çanta uyumu, tesettür dış giyimi le içine giyilecek pantolon ya da gömlek uyumu. Her biri ayrı teferruat ve moda bilgisi gerektirir.

 

Rengârenk, her biri farklı renkte olmaması gerekir. Renk uyumu önemlidir. Eğer sizler şıklık yaratmak istiyorsanız bunu her anlamda yapmalısınız. Tesettür giyimin başörtüsü şıkken, çantası şık değil olmaz. Bu kapsamda uygun kombinler yapmak bayanların zevklerine ve renk seçeneklerine göre önem arz eder. Baştan ayağa tesettürde şıklık yakalamak da oldukça para gerektiren bir iştir.

 

Sitemizden Alışveriş Seçenekleri

 

Sitemiz sizin için bu problemleri ortadan kaldırmıştır. Hazır kombin seçeneklerini uygun fiyatlara sağlayan sitemizde dilediğiniz bütçeye uygun tesettür giyim tarzı oluşturmak artık sizlerin elinde.

 

Birebir beden ölçüleri ile hiçbir şekilde sorun yaşamayacağınız sitemizden yapacağınız alışverişlerde taksit seçenekleri, iade seçenekleri gibi hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Kapıda ödeme seçeneklerimiz ile de güvenli bir alışveriş sağlayabilirsiniz. Bu durumda ürünü alıp baktıktan sonra ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Görüldüğü üzere her şey alıcının memnuniyetine göre tasarlanmıştır.

 

Model ve Kombin Özellikleri

 

Bütçenize uygun olarak, yeni sezon ürünlerimizde kampanya seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Gündelik kıyafet seçenekleri ile günlük hayatta kullandığınız kombinlerin siparişlerini yapabilirsiniz. Ayrıca abiye bölümümüzde de özel günleriniz için tasarlanmış olan tesettür abiye şıklığını doku ve kumaşta hissedecek, kıyafetinin asaletini kendi asaletiniz ile birleştireceksiniz.

 

Özel gün kıyafetlerimiz ile o günün yıldızı siz olacaksınız. Mevsimlerin değişmesiyle sitemizde kaban sezonu da açılmıştır. Kendinize uygun kaban modellerini stoklarımız tükenmeden elde edebilirsiniz. Yeni stil arayışları içindeyseniz yine sitemizden yararlanmalısınız. Örnek kombin seçenekleri ile takımların, uyumların zarafetini izleme şansını yakalayacaksınız.

 

Modaya uygun olarak tasarlanmış stiller o mevsimin rengine göre hazırlanmıştır. Moda renklere göre kombinlerimize takım halinde sipariş verebilirsiniz. Elbise, tunik, kap ve kabanlarımızda kumaş çeşitliliği de alanına göre farklılık göstermektedir.

 

Kumaşlarımız son derece sağlıklı ve bakteri barındırmayan kumaş olma özelliğindedir. Makine yıkamalarında kolayca, pratik olarak temizlenebilir. Size zorluk çıkarmayan ve mümkün olduğunca leke tutmayan kumaş seçeneklerimizi kullanmaya özen gösteriyoruz. Sizleri en yakın zamanda sitemizden alışverişe davet ediyoruz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir