Tesettür Modasında Güncel Çalışmalar

 

 

Güncellenen sayfaları ile tesettürlü giysi modelleri, günlük yaşantımızda, sürekli yenilenmektedir. Tesettürlü olması yanında, günlük yaşantımızda, tesettürlü moda anlayışı, artık hayatımızın bir parçası olmuştur. Avrupa giyim tarzına ters olan tesettürlü giyim tarzı, aradığınız bütün giyim özelliklerini bir arada toplamıştır. Bu nedenle, rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özellikle hacc ve umre ibadetinde ferace türü tesettürlü giysiler, oldukça rahattır. Üstelik kutsal topraklarda rahat rahat ibadet etmek için son derece uygundur.

 

TESETTÜR ÇEŞİTLERİ RENGÂRENK

 

Tesettür giysi çeşitleri, günlük yaşantımızda, bizim için oldukça etkilidir. Model ve renk bakımından aradığınız bütün özelliklere sahip olan tesettür giysi çeşitleri, güncel modellerle, göz kamaştırmaktadır. Kışlık tesettür giysileri, polar, kadife ve yünlü çeşitleri ile üretilmektedir. Kışın üşümemek için tesettür kaban giymelisiniz.

 

Tabi, başörtüsü ile birlikte tesettür oluşmaktadır. Spor yapmak isteyen tesettür severler, tesettür eşofman çeşitleri ile oldukça rahattır. Tesettürlü pantolonlar, tesettür kap ile takım oluşturur. Tesettür giyimde, edep, haya, utanma ve inanç motifleri varken, Avrupa giyim tarzında ise cinsellik ve teşhir vardır. Bu iki modadan sadece birisi bizim kültürümüzü oluşturur. Bu kültürde, tesettürdür. Binlerce yıllık Anadolu geçmişinin değeridir tesettür.

 

RENK VE DESEN SEÇİMİ

 

Renk ve desen seçimi ile günlük yaşantımızın bir parçası halen gelen moda, tesettürle bir seviyeye gelmiştir. Tesettürde çıtalar ve seviye anlayışı vardır. Avrupa modası ise, sınırsız olup, çoğu zaman insani duyguları zorlayan bir yapısı vardır. Ancak tesettür de kriter bellidir. Eller, ayaklar, yüz haricinde bütün vücut kapanmaktadır. Başörtüsü ile beraber tesettür oluşur. Bu nedenle, aradığınız ve rahat rahat kullanacağınız tesettür modası ile karşı karşıya kalmaktasınız.

 

KIŞLIK VE YAZLIK ÜRETİLMEKTEDİR

 

Kışlık ve yazlık üretilen tesettür giyim modelleri, her yaştaki tesettür severlere hitap etmektedir. Her yaştaki tesettürlü bayanlar için özel renk ve modeller üretilmektedir. Bu nedenle, online alışveriş mağazalarında, kolayca tedarik edebilirsiniz. Binlerce model, binlerce renk, dokunmatik telefonunuzla anında karşınızdadır. Size düşen sadece beğenmek ve sipariş etmektir. Aradığınız modeller, aradığınız renkler, oldukça etkili bir şekilde satışa sunulmaktadır. Güncel modellerin sürekli olarak yayınlanması nedeni ile online sitelerde, aradığınız bütün modelleri rahatlıkla bulabilirsiniz.

Kaynak : https://www.giyimkabini.com/

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir