Tesettür Modasına Yeni Bir Soluk Geldi!

 

Tesettürlü kadınların yaşadığı en büyük zorluklardan birisi, günümüz moda anlayışlarının onların ihtiyaçlarına cevap verememesidir. Dünya moda trendlerine baktığımız zaman tesettür modası geri planda kalmakta ve tesettürlü kadınların ihtiyaçlarına cevap veremeyen bir şekilde ilerlemektedir. Hep aynı tip ve renk eşarplar, birbiriyle neredeyse aynı tunikler ve etekler, tek tip üretilen feraceler ile tesettürlü kadınlar girdikleri her ortamda pişti olma riskini taşıyor.

 

Artık çevrenizde hiç kimse ile pişti olmayacak ve tesettür modasında bir ekol haline geleceksiniz. Yapmanız gereken tek şey sadece tıklamak: www.giyimkabini.com

 

Yüzlerce farklı renk ve modeldeki tesettür giyime özel ürünleri ile kendi modanızı ve tarzınızı yaratacaksınız. Online alışveriş imkânı ile evinizin rahatlığında alışveriş yapabilirsiniz. Uygun fiyatları ve kaliteli ürünlere sahip olmanın keyfini yaşayacaksınız. Ayrıca 100 TL üzeri alışverişlerinizde de kargo ücreti ödemiyorsunuz.

 

Sitedeki bazı ürün kategorileri şunlardır;

 

– Abiye elbiseler: Tesettür modasına uygun abiye kıyafetler ile özel günlerin parlayan yıldızı siz olacaksınız. Tesettürlü bayanlar için özel olarak tasarlanan abiye kıyafetler ile şıklığınızdan taviz vermeyecek ve çevrenizde tesettür modasına yön veren isimlerden biri olacaksınız.

 

– Günlük elbiseler: Günlük elbiselerimizde karşılaştığımız en büyük sorunlardan birisi uygun elbiseleri bulmak ve diğer kıyafetlerimiz ile onları kombinleyebilmektir. Alışılmışın dışında tarz ve tesettür giyime uygun elbise modelleri ile günlük yaşantınızda tarzınızı ortaya koyacaksınız.

 

– Tunikler: Birbirinden değişik ve tesettür modasına uygun yüzlerce tunik modeli ile artık kimse ile aynı kıyafetleri giymek zorunda değilsiniz. Yılın moda renklerine uygun olarak tasarlanmış tunikler ile her gün aynı kıyafetleri giymek zorunda değilsiniz.

 

– Pardösü: Özellikle dış giyimin en önemli parçası olan pardösü, her gün aynı kıyafet ile dışarı çıkıyormuşuz hissini bize veriyor. Farklı model ve renk seçenekleri ile her gününüze yeni bir soluk getireceksiniz.

 

– Ferace: Onlarca farklı model ve renk seçeneklerindeki feraceler ile şıklığınıza şıklık katacaksınız. Tesettürlü bayanların vazgeçilmez parçalarından biri olan ferace seçenekleri ile hep aynı renk ve tek tip feracelerden kurtulacak, Kendi tarzınızı yansıtan ferace modelleri ile göz kamaştıracaksınız.

 

Eğer sizde tesettür giyimiz de fark yaratmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey sitede ufak bir tura çıkmak ve alışverişin keyfine varmak olacak.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir