Tesettür Modası Ve Yeni Sezon Trendleri

 

Tesettür giyim sektöründe artık tesettürlü hanımların da daha şık olmasını sağlayacak çok modern parçalar sezon trendlerini belirlemektedir. Özellikle kombin ve aksesuar anlamında farklı ürünler ile yapılan takımlar, günlük giyim ve abiye giyimde çok tercih ediliyor. İster klasik ister modern bir tarz olsun, herkese hitap edebilecek tesettür giyim parçaları moda olmuş durumda. Rahatlık ve kullanışlılık da her zamankinden çok daha önemli kabul ediliyor. Uzun tunikler bu sezonun en çok tercih edilen parçası olmuş durumda ve her alt grup ile kombin edilerek her tarza uyarlanabiliyor. Dış giyim ürünleri ile kombini tamamlamak da elbette sezonun vazgeçilmezleri arasında.

 

 DIŞ GİYİM ÜRÜNLERİNDE TRENDLER

 

Her kombini tamamlamak için tesettür giyimde dış giyim parçalarına yer vermemek olmaz. Tesettür kaban modelleri bu sezonda özellikle desenli ve yünlü ürünlerle dikkat çekiyor. Çizgisel desenler ile birlikte düz renk üzerine işlemeli modeller, en sade kombinleri bile hareketlendirmek için yeterli olacak. Ferace modelleri ve fiyatları da her bütçeye uygun gelecek şekilde en kaliteli ve modern kumaşlarla üretilmektedir. Yani fiyat açısından herkese hitap edecek trend parçalar bulmak mümkün.

 

İster günlük giyim için olsun ister özel bir davette abiye giyim olarak tercih edilsin tesettür ferace her kombinde çok şık ve dikkat çekici durmaktadır. Tek renk üzerine işlemeli modeller, aynı renklerde tesettür ve şık bir ayakkabı ile çok iyi bir kombin oluşturacaktır. Ferace çeşitleri tüm tarzlara göre uyarlanmıştır. Spor ayakkabı ve düz renk bir ferace ile de spor tarzında günlük giyim oluşturulabilir. Soğuk havalarda kaban ve feraceler aynı zamanda sıcak tutacak ve kalın olarak üretilen modeller çok işe yarayacaktır. Yazlık olarak tercih edilebilecek feraceler de bulunmaktadır.

 

 GÜNLÜK GİYİMDE TESETTÜR MODASI

 

Farklı parçalarla her tarzda tesettür günlük giyim daha dikkat çekici hale getirilebilir. Tunik modelleri ve fiyatları da her bütçeye uygun ve modern ürünler ile bu sezonda da kendisini göstermektedir. İşlemeli tuniklerin yanında, desenli ve süsleme detaylı tunikler, tek renk pantolon ya da uzun etekler ile çok şık durmaktadır. Aynı tonlarda tesettür ve çanta ikilisi de aksesuar bütününü oluştururken, ayakkabı bu tarz kombinler için rahat olacak şekilde seçilmelidir. Böylelikle spor şık denilen kombinler oluşturulacaktır. Tesettür modasında tunikler her zaman trend olarak kabul edilir. Sadece işlemeler ve desenler üzerinden değişiklikler yapılır. Bu yıl klasik renklerin haricinde gri ve krem tonları da çok tercih edilmektedir. Tunik elbiseler ile de şık davetler modern bir şekilde kurtarılabilir. Her tarza uyum sağlaması ile her tesettürlü bayanın dolabında farklı modellerde tunikler mutlaka bulunmalıdır.

 

 UZUN GÖMLEKLER, BOL PANTOLONLAR VE DAHA FAZLASI

 

Bu sezonda bol ve uzun gömlekler de kombinler arasına eklenebilir. Bol pantolonlar rahatlığı ve salaş kombinleri temsil eden en dikkat çekici parçaları oluşturuyor. Uzun hırkalar ile ilkbahar ve sonbahar mevsimlerinde kombini tamamlamak mümkün olacaktır. Yaz mevsiminde ise sadece bol uzun gömlekler ile rahat bir şekilde dışarı çıkılabilir. Tesettür giyimde kumaş seçimi de çok önemlidir. Sentetik olmayan ve pamuklu olacak şekilde tercih edilmeli, nefes alan kumaşlar ile sağlıklı bir giyim tercih edilmelidir. Tüm tesettür giyim parçaları için genel olarak geçerli bir trend de, doğa motifleridir. Çiçek desenleri, yeşil ve pembe gibi renkler, kuş motifleri bu yıl özellikle ceket ve kabanlar üzerinde çok tercih ediliyor. Sadece bir parçada işlemeli bir ürün tercih edip diğer parçaları sade tutarak bu motifleri de ön plana çıkarmak mümkün olacaktır.

Tesettür elbise ve tümkombinler için: https://www.giyimkabini.com/

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir