Tesettür Modası Gelişti Artık Moda Tutkusu Her Yerde

Moda anlayışı sanki genelde tesettürlü olmayan bayanlara çalışıyormuş gibi bir izlenim vardır. Ama artık buz izlenim ortadan kalktı. Artık tesettür modası kendine ait ayrı bir dünya yarattı. Çok farklı kumaşlar ve bunlardan yapılan birbirinden güzel tasarımlar artık tesettür giyinen birçok bayanın güzelliğine güzellik katıyor.

 

Tesettür kombin yapmak için bazı önemli noktalara özellikle ihtiyaç olabilir. Örneğin eşarplar olmazsa olmazlar arasında. Bu sene birçok farklı ve marjinal renk modadır. Özellikle mavi tonları ve somon gibi birçok farklı renk artık birçok kadını süsleyecek. Sizde dolabınızda bulunması için birkaç farklı renkte eşarp alırsanız özel günlerde nasıl bir farklılık yapsam diye düşünmezsiniz.

 

Tesettür giyimin en önemli seçeneklerinden biri tabi ki pardesü. Pardesüler kadınlar için en güzel kışlık ürünlerden biri olmanın yanı sıra kapalı bayanlar için ayrıca önem taşımakta. Sizde bu kış için birbirinden güzel pardesüler arasından seçim yapabilirsiniz. Özellikle bu sene bol kesimli be ili farklı kumaş ve renkten tasarlanmış pardesüler çok popüler. Bunun için size uyan bir renk ve dolabınızda en fazla bulunan bir renk ile seçim yapabilirsiniz.

 

Büyük cepli ve nostalji yakalı pardesüler aynı zamanda tercih edenler için kapüşonlu da olabiliyor. Kapüşon bu senede değerinden hiçbir şey kaybetmedi. Tesettür pardesü ayak bileğine kadar uzun ya da belden yeterince aşağıda olacak kadar uzun olabilir. Bu nedenle siz dar paça pantolon ya da bol paça pantolon seçimi için öncelikle pardesünüze karar vermelisiniz.

 

Tesettür parçalardan en önemlilerinden biri ise pantolonlar. Genelde etek tercih eden bayanlar kışın etek giymekte zorlanıyorlar. Soğuk ve her zaman her yerde etek kullanılamıyor olması kadınları pantolona yönlendirmekte. Tesettür pantolon tesettürlü kadınlar için çok önemli. Eğer uzun pardesü giyiyorsanız dar paça pantolonlar ile de son derece rahat edebilirsiniz fakat kapalı olmanın verdiği sorumluluk kısa pardesüler ile dar paça pantolon giymeyi uygun bulmayabilir. Bu nedenle şanslısınız ki bol paça pantolonlar bu sene çok moda. Sizde istediğiniz desende farklı kombinler yapabilir ve farklı renkleri modern bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

 

Kaynak : https://www.giyimkabini.com/

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir