Tesettür Kaban İle Gelen Zarafet

 

 

İslami giyim tarzına uygun olması sebebi ile tesettür kaban örtülü bayanlar arasında çok tercih edilmektedir. Şıklığından hiçbir şekilde ödün vermek istemeyen tesettürlü bayanlar soğuk kış günlerinde kaban kullanmaktadır. Yüzlerce ürün ve onlarca markanın yer aldığı pek online satış sitesinde tesettür ürünleri bulmak mümkündür. Tesettür giyime yönelik artışın çoğalması ile birlikte firmalarda giyim sektöründe tesettüre yönelmiştir. Bu nedenle eskiye oranlar tesettür kıyafeti bulabilmek çok daha kolaydır.

 

Tesettür giyim tarzının fenomeni haline gelen tasarımcılar her sezon yeni ürünler tasarlamaktadır. Sektörün lider firmaları bile tesettür bölümünü kendilerine ekleyerek muhafazakâr kesiminde alışveriş yapmasını sağlamaktadır. Kaşe, keçe, kapitone, kaz tüyü, silikon dolgulu, vinil ve daha birçok kaban türünü bulmak mümkündür. Kaban almak istediğinizde mutlaka satın alacağınız ürünün sizin tarzınızla uyumlu olup olmadığına bakmalısınız. Ürünlere ait detaylı bilgilerini araştırmalısınız. Özellikle kumaşının yapısını, nasıl temizlenebildiğini, vücut hatlarınızı ortaya çıkarıp çıkarmadığını kontrol etmelisiniz. İade seçeneklerine yer veren firmalardan alışveriş yapmaya özen göstermelisiniz.

 

Bu kışın trendi olan kabanınızı aldıktan sonra tesettür elbise ile de bir kombinasyon oluşturabilirsiniz. Hatta özel bir mekâna gidecekseniz eğer tesettür abiye elbise tercih edebilirsiniz. Siyahın asilliğinde ışıltılı bir elbise alabilirsiniz. Bu modelleri aldıktan sonra harika bir şal ile kombininizi tamamlayabilirsiniz. Özellikle balık etek elbiseler ile kaban kullanımı daha çok havalı olmaktadır. Kombin yaparken nereye gideceğiniz konusunda emin olmalı ve oraya göre ayarlamalısınız. Renklerin uyumuna özen göstermelisiniz. Üzerinizde şık ve uyumlu durduğunu düşündüğünüz ve içinize sindiğine inandığınız her giyim sizin için idealdir. Sadece siyah renge takılı kalmadan pastel tonlarını da giyiminizde uygulayabilirsiniz.

 

Yine de siyahtan vazgeçmem diyorsanız eşarp ya da şal tercihinizi renkli yapabilirsiniz. Dantel bu sezon pek çok üründe olacağı için sizde dolabınızda yer açmalısınız. Özellikle elbise, etek ve gömleklerde dantel detayına yer verilmektedir. Tarzınıza uygun en güzel kombinlere internet üzerinden de ulaşabilirsiniz. Hatta sanal ortamda çok daha uygun fiyata tesettür ürünleri bulabilmek de mümkündür. Özellikle kapıda ödeme seçeneklerinin olması sayesinde de güvenilir ve rahat bir alışveriş yapabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir