Tesettür Giyimin En Çok Tercih Edilenleri

 

 

            Tesettür giyim birçok bakımdan hanımların kıyafet seçimlerinde çok geniş olanaklara sahip olduğu bir alandır. Her türlü kıyafetin farklı renk çeşitlerini bulma şansını elde eden hanımlar bu konuda oldukça şanslı konumdalar. Giyim açısından oldukça iyi imkânlar sunan tesettür giyim tasarımcıları tesettür abiye elbise konusunda da geniş imkânlar sunmaktadır.

 

Tesettür abiye kullanılan oldukça farklı renk tonları bayanlara çok büyük bir asalet görüntüsü kazandırmakta ve bu sebepledir ki bayanların abiye seçimlerinde bu renk tonlarının iyi kullanıldığı abiyeleri tercih etmeleri gerekir. Bazı hanımlar tesettür giyimde neyi ne şekilde giyeceklerini bilemediklerinden tesettür giyimin şık bir giyim tarzı olmadığını düşünür. Ancak bu büyük bir yanılgıdır. Ferace modellerinin altına bol pantolonlar tercih etmek bayanları olduklarından kısa ve hantal gösterir ancak dar paça pantolonlar daha şık bir görünüm yakalamanızı sağlayabilir.

 

Bayanların tesettür giyimde en çok zorlandıkları konu renklerin uyumunu yakalayamamalarıdır. Bu konuda hep birbirini tamamlayan renklere yoğunlaştıkları için renkler kendilerini daha çok boğmakta ve ışıltıyı yakalamakta bir hayli zorlanmaktadırlar. Bu nedenle tesettür giyimde bir kombin oluşturmanın zor bir konu olduğu izlenimine kapılırlar. Oysa renklerin birbirini tamamlamasından ziyade zıt renklerin çılgın uyumunu yakaladığınızda çok daha farklı bir tarz yakalayabilirsiniz. Tesettür tunik konusunda tasarımcıları gömlek tarzında oldukça şık tuniklerin üretimini gerçekleştirmiştir. Bu nedenle çok farklı alternatifleri olan hanımlar yarasa kol ya da kemerli tuniklerle çok modern bir görünüm yakalayabilmeyi başarıyorlar.

 

Tesettür giyimde çok tarz bir giyim modeli bulmak konusunda dergilerden ya da internet ortamlarından rahatlıkla faydalanabilirsiniz. Bu konuda oldukça geniş olanaklara sahip olmak bayanları daha da şanslı bir hale getirmektedir. Modacıların özel olarak hazırladıkları kombinlerden yararlanmak ve bu kombinleri kendi kıyafet seçeneklerinizle uygulamak sizleri de çok tarz bir havaya sokabilir. Bu anlamda her açıdan şans bayanlardan yana olmaktadır. Bu konuda çok çeşitli imkânların bulunması ve marka ürünlerde görülen şık kombinler hanımların kıyafetleri konusundaki cazibelerini de arttırmaktadır. Özellikle marka olan tesettür giyim mağazaları eşarplardan tuniklere kadar her türlü kıyafette klas olmaya özendirmektedir.

 

Kaynak : https://www.giyimkabini.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir