Tesettür Giyim Kış Koleksiyonu

 

 

Tesettür giyim markaları hızlı bir şekilde yeni sezon hazırlıklarını tamamlayarak güçlü koleksiyonlarını ortaya koymaya devam ediyor. Yaz koleksiyonları kaldırılarak yerine kış koleksiyonlarını yerleştirmeye başladılar. Yaz günlerini bitmesiyle birlikte yazlık ceket gömlekler ve penyelerin yerini kazaklar, kaban kap ve pardösüler almıştır.

 

Tesettürlü bayanların vazgeçemedikleri ve tutkunu oldukları tesettür pardesü modelleri serin mevsime uyumlu yeni sezonda model ve kumaş çeşitliliği bakımında oldukça zengin gözüküyor. Klasik, modern ve farklı çizgilerle fark yaratan tesettür pardösü modelleri yuvarlak ve geniş yaka seçenekleriyle normal hayatta veya özel günlerde rahatlığın yanında şıklığı da yansıtmaktadır. Tesettür pardösü modelleri güçlü ve kendinden emin kadın modelini temsil etmektedir. Modern ve mütevazi bir bayanın her ortamda giyebileceği model ve renkler zamanın trendlerini işaret etmektedir.

 

Pardösü modellerinin yanı sıra tesettür giyim kış kreasyonlarında birbirinden modern tesettür kap modelleri de alıcılarını beklemektedir. Tesettür kap modellerinde çizgi, dantel, geometrik ve sade olmak üzere her bayanın tutkusunu artırıyor. Kış mevsiminin havasına uyumlu bir şekilde tasarlanan tesettür kap modelleri en naif renkleri ile sezonun en öne çıkan sıcak renklerini, soğuk kış günlerinde bayanların içine yansıtmaktadır. Her sezonda ve her tasarımında yerini ön sıralarda koruyan, mavi ve mavinin tonları, lacivert krem gibi favori renkler tesettür kap modellerine de eşlik etmektedir.

 

Tesettür giyim sektöründe değişim sürerken tesettür kaban modelleri ve markaları da dış giyim koleksiyonlarında da farklı tasarımlar ile öne çıktığı görülmektedir. Tesettür kaban modelleri özellikle fazla kilolu bayanların vücut hatlarını kapatmalarına yardımı olacaktır. Soğuk kış aylarında bayanların içini ısıtacak farklı ve tasarımları ile her kesime hitap etmektedir.

 

Geçen yıllara göre tesettür modelleri incelendiğinde yeni sezondaki kaban modelleri kilolu bayanlarda göz önüne alınarak büyük bedenler ile çeşitlendirilmiş olarak gözüküyor. Büyük bedenler arasında yer alan sportif çizgili detaylı kaban modelleri rahat kalıplar ve iddialı renkler ile kilolu bayanların yeni trendleri arasında yer almaktadır. Soğuk kış mevsimlerinde her yerde gönül rahatlığı ile kullanılabilecek tesettür kaban modelleri her kesimde şimdiden ilgi odağı haline gelmeye başladı.

Kaynak : https://www.giyimkabini.com/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir