Tesettür Giyim İle Tarzınızı Değiştirin

Son zamanlarda daha fazla tercih edilmeye başlayan tesettür giyim tarzı oldukça hoş parçalara ve kombinlere sahip yeni bir giyim tarzıdır. Geçtiğimiz her gün yenilenen ve daha farklı şekilleri çıkmakta olan kombin parçaları ile pek çok kadının beğenisine sunulmaktadır. Tesettür giyim oldukça rahat, hem günlük kullanımlar için hem de özel kullanımlar için oldukça geniş çaplı bir kullanım alanına sahiptir. Bu giyim tarzı içerisinde yer alan parçalar şu şekillerde sıralanabilmektedir.

 

  1. PARDESÜLER

 

Pardösü modelleri tesettür giyim alanında vazgeçilemeyen parçalardır. Oldukça rahat ve kullanışlı olan pardösüler, tesettürü tam anlamıyla gözler önüne sermektedir. Keten, kot ve normal kumaşlardan üretilmekte olan pardösülere sahip olduğunuzda, üst giyim için en uygun parçayı almış olacaksınız.

 

  1. TUNİKLER

 

Her geçen gün farklı tarzları ve kesimleri çıkmakta olan, pek çok renk ve kumaştan elde edilen tunik modelleri de, tesettür giyim için en uygun parçalar arasında yer almaktadır. Tunikler ne çok kısa ne de çok uzun kesimlere sahiptirler. Genellikle, tam olarak dizin bir karış üzerinde kesilen parçalardır. Son zamanlarda özellikle de lazer kesimler ile süslenen tunikler oldukça fazla satışta yer almaktadır. Tunikler hem pantolonlar üzerine hem de etek modelleri üzerine rahatlıkla kombinlenebilmektedir. Bu açıdan tunik modellerinin tesettüre uygunluk sağladığı da aşikârdır.

 

  1. BOL PAÇA PANTOLONLAR

 

Tesettür giyimin olmazsa olmazlarından, kadınların giymekten en çok hoşlandığı parçalardan biri olan bol paça pantolonlar da her geçen gün yepyeni renk ve kesimleri ile karşımıza çıkmaktadır. Bol paça pantolonlar, özellikle de çok rahat bir şekilde kombinlenebildikleri için tercih edilmektedirler. Dar kesime sahip olmadıkları için, hem uzun gömlek ve tişörtlerle hem de kısa parçalar ile rahatlıkla kullanılabilmektedirler. Böylece tesettüre uyum sağlayan ve sevilen parçalar içinde yer almaktadırlar.

 

  1. VE EN GEREKLİ OLAN PARÇALAR EŞARP VE ŞALLAR

 

Tesettür giyimde en gerekli görülen parçalar ve kombinleme açısından her zaman uyum sağlayan eşarp ve şal modelleri de birbirinden güzel renkleri ile gözler önüne serilmektedir. Eşarplar ve şallarda oldukça farklı kumaş kullanımları ve tesettür giyime uygunluk sağlayan boyutlar mevcuttur. Kombinlerinizi dilediğiniz şekilde yaptıktan sonra, ister ipek ister twill ister rayon isterseniz de şifon tarzı eşarp ve şallardan temin ederek eksiğinizi en güzel şekilde tamamlayabilirsiniz.

Tüm tesettür modelleri Giyim Kabini‘nde.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir