Sonbahar Mevsiminde Moda Olacak Kombinler

 

 

Mevsimler hızla değişiyor ve yerini bir sonra ki iklim kuşağın da ki mevsime bırakıyor. Açık renkler eşliğin de bizlere Akdeniz iklim kuşağını yaşatan yazlık elbiselerimizin raflarda ki yerini alması ile birlikte kış yaklaşıyor. Bunun ile birlikte kabanlar, montlar, kazaklar, çizme ve botlar gardıroplar da ki yerine gelmeye başlıyor. Her ne kadar yaz bitmesin istemesek de kış ve son bahar ayların da bayanları, birbirinden güzel, ciddi ve sade, hoş renkler ile süslü tesettür kombin modelleri bekliyor. Kahverengi, bordo ve sert koyu kırmızı renklerin tesettür giyim modellerin de hakim rol oynadığı bu mevsim de bayanlar etekler ve kazaklar ile zarafet ve güzelliklerini öne çıkarıyor.

 

Kış mevsimine yaklaşmanın habercisi olan son bahar mevsimi tabiat gereği bir durgunluğun ve hüznün temsilciliğini yapıyor. Bunun ile birlikte bu hüzün ve durağanlık, hayatın her anın da yansıdığı gibi, aynı zaman da giyim modası üzerine de yansıyarak, alıştığımız rengârenk ve cıvıl cıvıl yaz kombinlerini fazlası ile değiştirmemiz gerektiğini son bahar ayları bizlere söylüyor. Bu son bahar mevsimin de yapılacak giyim kombinleri mevsimin özelliğini de yansıtarak canlılıktan ve cıvıl cıvıl renklerden uzak ve sadeliği ile ön plana çıkaran kıyafet ve aksesuarlar ile yapılmalıdır. Fakat bu sadelik ve durağanlık yerini bir cenaze merasimine bırakmamalı, kombinler de bulunan detaylar özellikle renkli olmalıdır fakat yine de bu ayrıntılarda da fazla abartıdan ve canlılıktan uzak durulmalıdır.

 

‘Peki, tamam ama ne giymeliyim?’ diyen bayanlar için bazı küçük ve hoş son bahar kombinleri vardır. Tabi ki en doğru olan kişinin üzerin de beğendiği elbiseleri giymesidir. Yine de bunca ürün arasın da kalan bayanlar için tavsiye edilecek kombinler boğazlı, fazla detaydan uzak, bordo, koyu kırmızı tonları, siyah renkteki kazaklar eşliğin de, sade yine aynı şekil de siyah, gri, bordo, koyu kırmızı renklerde ki etekler ve kahverengi, bol kol ağzı bulunan, özellik ile kol bölgesi işlemeli, tesettür ferace modelleri, kahverengi tonların da uzun boğazlı çizmeler ve yapraklı takılar eşliğin de oluşturulacak son bahar kombin modelleri oldukça hoş duracak modellerdendir.

 

 

One comment

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir