Sonbahar Mevsiminde Kahverengi Modeller

 

 

Tesettür giyimi zaman ile birlikte birçok moda çerçevesin de gelişmiş harika renkler, stiller ve kombinler eşliğin de tesettür giyimi bayanlar da zarafet ışıltıları saçmaya başlamıştır. Tüm bunlar bir yana işlemeleri ve farklı model ve renkleri ile birlikte zarafet saçan tesettür giyim modellerinin yanı sıra tesettür eşofman modelleri de bayanlara büyük kolaylık ve rahatlık sağlamıştır.

 

Her şey bir yana yaklaşan kış aylarında da yeni model ve tasarımlar bayanların hizmetine sunulmuştur. Özellik ile içinde bulunduğumuz bu kış ayların da artık yazdan kalma renkli ve ışıl ışıl kıyafetler yerine kaldırılmış, bunun yerine soğuk kış aylarını sıcacık geçirmek için tesettür kaban ve tesettür kap modelleri gardıroplar da ki yerini almıştır. Bunun ile birlikte yeni kap veya kaban almak isteyen bayanların aklında “Ne giyeceğim?” sorusu oluşmuştur.

 

Yeni kap veya kaban almak isteyen bayanlar için ise bu sonbahar mevsiminde kahverengi tonları dikkat çekiyor. Özellik ile kahverengi tonları bu mevsimde yoğunluklu olması sebebi ile çok tercih edilen ve bayanlar üzerin de hoş kombinler oluşturan renk seçeneği ile göze çarpıyor. Durağanlık ve hüznün sembolü olan bu mevsim de özellik ile sade yapısı ve geniş kolları ile ilgi çeken tesettür kap ve kaban modelleri tercih edilmelidir.

 

Bunun yanı sıra özellikle tesettür kap ve kaban modellerin de ki detaylı kol işlemeleri son bahar mevsimine renk ve zarafet katacak modeller arasın da yerini alıyor. Bunun ile birlikte bordo ve koyu kırmızı renk tonları da son bahar mevsimi ile bir bütün oluşturacak renkler arasında. Özellik ile bu son bahar mevsimi ayların da giyilecek bordo veya koyu kırmızı renkler de ki uzun kollu balıkçı boğaz modelli kazaklar sonbahar ve kahverengi kombinine en yakışan detaylar arasın da yerini alıyor.

 

Son bahar mevsimin de giyilecek kaban veya kazak modellerinin yanı sıra takılacak aksesuarların da bu kombin de büyük yeri var. En büyük aksesuar kombini olan saatler de küçük camlı ve kahverengi deri kayışlı saatler, hazırlanan kahverengi kap veya kaban, bordo kazak kombinine harika bir uyum sağlıyor.

Kaynak : https://www.giyimkabini.com/

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir