Soğuk Günler İçin Sıcacık Tesettür Giyim Kampanyaları

 

 

Yaşam tarzı örtünmek olan bayanların kullanmış olduğu kıyafetlerin genel adına tesettür denilmektedir. Bu tesettür giyim kıyafetleri bol ve uzun olma özelliği sayesinde İslami kurallara uygun olarak üretilmektedir. Zamanla kapalı bayanların artması, iş sektöründe de başörtüsünün serbest olması sebepleri ile tesettür giyim sektöründe de olumlu gelişmeler olmuştur. Hem tesettürüne uymak isteyen hem de şık olmayan isteyen bayanların taleplerini karşılamak adına birçok giyim firması tesettür ürün çıkarma, tasarlama alanına yönelmiştir. Bu sayede her yerde tesettür kıyafeti bulabilmek mümkün hale gelmiştir.

 

Son yıllarda bu alanda oluşan canlanma ile birlikte farklı modacılar ve stilistler bu sektörde yerini almıştır. 2000’li yılların başına kadar muhafazakâr kesimin kendilerine göre kıyafet bulması çok zor iken şimdilerde internet üzerinden bile kolayca alışveriş yapmak mümkündür. Etek, pardesü ile sınırlı olan kıyafetlerin yerini kap, ferace, pantolon, yelek, tunik, panço gibi tesettür kıyafetleri almıştır. Renk renk ve mevsimine göre kumaş seçenekleri ile farklı konseptler bulmak mümkündür. Daha bol kesimli ve vücut hatlarını gizleyen kıyafetler daha çok tercih edilmektedir. Pantolonlarda daha çok bol paça tesettür pantolon tesettürlü bayanlar tarafından tercih edilmektedir. Dar ve boru tipi olan pantolonlar daha uzun ve bol kesim kıyafetler ile daha çok kullanılmaktadır.

 

Soğuk günlerin kapımıza dayandığı bu günlerde 2017 tesettür koleksiyonu çoktan raflarda, reyonlarda, internet mağazalarında yerini aldı. Şimdiden tesettür giyim firmaları kampanyalar yapmaya başladı. Bayanların bu soğuk günlerde içini ısıtan kampanyalar yapılması sektöre de hareketlilik kazandırdı. Sokak modasını çok iyi takip eden firmalar kendilerini müşterilerin yerine koyarak neleri tercih edebileceğini tahmin etmektedirler. Güncel olarak modayı takip eden firmalar müşterilerin daha çok tercih ettiği firmalardır. Güçlü bir imalat yapısına sahip olan, ünlü stilistlerin tasarımlarını üreten firmalar her hafta yeni modeller sunarak müşterilerin ilgisini ve beğenisini kazanmaktadır.

 

Güncel moda ve kampanyalar için tesettür giyim 2017 modellerine mutlaka göz atmalısınız. Fiyat olarak alınabilirlik noktasına dikkat eden firmalar daha çok müşteri çekmektedir. Fiyat politikası ile müşterilerinin gözünde güven kazanan her firma başarılı bir firmadır.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir