Renk Ve Desen Bakımından Aradığınız Modelde Tesettür Elbiseleri Üretilmektedir

 

 

Herkesin renk ve model anlayışı farklı olabilir. Bu farklılık, kendisini renk ve desende çeşitlilikle gösterir. Her yaştan insan için özel olarak üretilen tesettür giysiler, kriterleri olan bir giysi türüdür. Bu giysi türü, günümüz şartlarında oldukça fazla tercih edilmektedir. Bu tercihler, günlük yaşantımızda, bizim için önemlidir.

 

TESETTÜRLÜ ELBİSE ÇEŞİTLERİ

 

Tesettürlü elbiseler, kaplar, kabanlar, kombinler, abiyeler, feraceler, perdesüler, tesettürlü pantolonlar ve diğer çeşitler, tesettürlü giyinmek isteyenler için özel olarak üretilmektedir. Bu üretim ise her yıl değişen moda anlayışı ile üretilmektedir. Kışlık ve yazlık üretilen tesettürlü giysiler, havanın sıcaklığına göre, kumaş çeşitleri ile üretilmektedir.

 

ARADIĞINIZ RENKLER VE MODELLER

 

Herkese göre renk ve model çeşitleri vardır. Fermuarlı, düğmeli, deri desenli, dantel desenli, yakalı, cepli, kuşaklı, kemerli ve daha birçok detayla üretilmektedir. Kışlık ürünlerden tesettür kap ürünleri, her yaşa göre üretilebilmektedir. Spor yapmak isteyenler için tesettür eşofman çeşitleri, rahat ve kullanışlıdır. Öz kültürümüz olan tesettür giyim, başörtüsüz olmaz. Başörtüsü tesettürün zorunlu giysisidir. Başörtüsüz giyinip, kapalı giyinmek isteyenler, sadece kapalı giyinmiş olur. Ancak, tesettür denilince, başörtüsü anlaşılır. Bu nedenle, bütün tesettür elbise çeşitleri, takımdır ve beraber kullanılır.

 

Günümüz şartlarında oluşturulan tekstil ürünleri, bilgisayarlı cihazlarla hızlı ve seri bir şekilde üretilmektedir. Bu nedenle, online alışveriş sitelerinden, anında kargo ile alışveriş yapabilirsiniz. Kış aylarının tesettür kaban modelleri, kış aylarında soğuktan koruduğu gibi, tesettürlü giyinmek isteyenler için de bir alternatiftir.

 

TESETTÜRLÜ ELBİSE NASIL ANLAŞILIR

 

Tesettürlü elbiseler, yırtmaçlı, dekolte, transparan ve mini etek tarzında olmaz. Eller, ayaklar ve yük hariç bütün vücudun kapatılması işlemi olan tesettür, vücudun belli olmasına karşıdır. Başörtüsü ve şal ile takım olan ferace ve perdesü çeşitleri, beraber giyilmelidir. Başörtüsü altına tesettürsüz elbise giymek, tesettüre aykırıdır. Bu nedenle, kapanmak isteyen veya tesettür elbise giymek isteyen kişiler, tesettür elbise modellerini beraber değerlendirmelidir. Başında başörtü olan ancak alt kısmında başörtüsüne uymayan Avrupa giyim tarzı olursa, bu tamamen tesettüre zıt olan bir durumdur. Başörtüsü için oldukça önemli olan diğer tesettür elbise çeşitleri, beraber takım elbise gibidir.

Kaynak : https://www.giyimkabini.com/

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir