Kombinasyonda Tesettür Pardesünün Özellikleri

Tesettür çılgınlığı aldı başını gidiyor niteliğinde. Önü alınmaz bu akımın her yaş kategorisinde takipçisi bulunmaktadır. Tesettür tunik, tesettür gömlek, tesettür, yelek, tesettür hırka, tesettür abiye, tesettür ceket derken tesettüre son olarak da tesettür pardesü çeşitleri eklenmiş olmaktadır. Tesettür pardesüler günlük hayatta rahat kullanımları ile ön plana çıkmaktadırlar. Uzun ve kısa modelleri olan pardesüler günlük kıyafetlerin üzerine giyilerek gizleme özelliği ile dikkatleri çekmektedir.

 

Tesettür pardesü modelleri önden düğmeli, fermuarlı, gizli düğmeli, cepli, cepsiz, belden kemerli, yaka kürklü, boydan, diz boyu gibi modelleri bulunmakta olup renk olarak her türlü renkleri bulunmaktadır. Tesettür pardesüler kumaş olarak mevsimsel özelliklerine göre üretimleri yapılmaktadır. Kışlıklar daha kalın kumaşlardan, yazlıklar daha ince kumaşlardan üretilmektedir. Tesettür pardesüleri günlük giyimlerinizde her türlü tesettür pantolon ile kombin yapabilirsiniz. Tesettür pantolonlar kot ve farklı kumaş türlerinden üretilmektedir. Tesettür pantolonlarda günümüzün modası dar paça ve bilek üstü olanlardır. Renk olarak bu kış siyah, mavi, sarı ve borda öne çıkan tesettür moda renkleridir.

 

Tesettür pantolonlar her türlü tesettür pardesü ile kolaylıkla kullanılabilmekte ve çok şık bir görünüm kazanılabilmektedir. Tesettür giyim tekstil sektöründe diğer giyimlere göre farklı bir boyutta olduğu için üretimini özel tasarımcılar yaparak tekstil firmalarında dikilmektedir. Bu nedenle tesettür giyimde çeşitlilik çok önem arz etmektedir. Tesettür ürünlerde tarzınızın tamamen dışına çıkıp sıra dışı görünmek istiyorsanız farklı ürünleri kullanarak tesettür kombin oluşturabilirsiniz. Tesettür kombinasyon için ayakkabıdan başörtüsüne kadar kombinasyon bir bütün olmalıdır.

 

Örneğin bir günlük kombinasyon kullanımı için dar paça bilek üstü siyah tesettür pantolon, üzerine karışık desenli tunik, şık bir dizden deri siyah pardesü, başörtüsü olarak turkuaz bir şal ve uzun topuklu bir ayakkabı günlük tesettür kombinasyonunda çok şık ve tarz duracaktır. Tesettür giyim fiyat olarak diğer giyimlere göre biraz daha farklılık göstermektedir. Tesettür pardesüler 80 Türk lirası ile 300 Türk lirası aralığında, tesettür pantolonlar 20 Türk lirası ile 100 Türk lirası aralığında fiyatlarla satılmaktadır. Tesettür giyimleri internet üzerinden e satış yapan firmalardan ya da bulunduğunuz yerdeki tesettür mağazalarından temin edebilirsiniz.

Kaynak : https://www.giyimkabini.com/

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir