Kendi Modanı Yarat

 

 

Elbette her insan modayı takip etmiyor. Birçok kişi ya da kişiler kendi moda çeşidini yaratıyor ve aslına bakılırsa farklı olmanın güzelliğini yaşıyor. Bunun için de hangi elbise moda ya da hangi tür bir elbise moda değil bakmadan istediği her hangi bir ya da birkaç giysiyi birleştirerek birbirinden farklı ve aynı zamanda şık elbiselere yaratabiliyorlar.

 

Ancak duruma bir de şuradan bakmak lazım ki, bu ister erkek olsun isterse de kadın hiç fark etmez biraz da olsa her hangi bir kişi ya da kişiler modaya bakarak kendi yarattığı bir moda ile birleştirip hoş bir kombin oluşturabilirler. Ki böyle yapan birçok erkek ya da kadın da vardır.

 

Farklı Bir Moda

 

Örneğin bir kadın hoş bulduğu ama aslına bakılırsa bu yıl hiç de moda olmayan bir pantolonu giyip, altına da bu yılın en fazla moda olan ayakkabı çeşitlerinden biri olan mokasen bir ayakkabı çeşidi giyerek son derece şık bir görünüm yakalayabilir.

 

Ya da yine aynı şekilde son derece farklı bir görünüm ile hazırlanmış bir kombin giyimin yanına yine bu yıl üstelik tüm dünyada son derece fazla bir şekilde beğenilmiş olan üzerinde bir çizgi karakteri bulunduğu her hangi bir çanta çeşidi ile son derece hoş bir görünüm yakalamak içten bile değildir. Bayanlar özellikle de moda ve giyim kuşam konusunda erkeklere göre çok daha şanslı olduklarından dolayı da istedikleri her hangi bir kombini yakalama fırsatları daha kolay olmaktadır.

 

Uygun Fiyatlar

 

Bununla birlikte ayrıca bu çeşit fiyatlarda da son derece uygun fiyatların ortaya çıkmasını sağlamakta ve kadınlar çok daha fazla birbirinden farklı giysi çeşidini alabilmektedir. Bu tür bir nedenden dolayı da erkeklerin alacağı giysiler daha sınırlı ve aslına bakılırsa daha yüksek fiyatlıdır.

 

Ancak yine de erkekler açısından da yine bu yıl birçok farklı giyim çeşidi bulunmaktadır. Bunlar arasında özellikle de ince mont çeşitleri son derece moda olmakta ve birçok erkeğin serin yaz akşamlarında giymesi açısından fırsat vermektedir. Her tür moda bu yaz erkek ya da bayan için oldukça da fazladır.

Kaynak: www.giyimkabini.com

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir