Herkes İçin Moda

 

 

Elbette moda herkes için vardır. Her ne kadar bu konuda kadınlar çok daha fazla bir şeklide ilgi duyuyor olsalar da yine de birçok erkek de modayı son derece fazla bir şeklide takip etmektedir. Bu yüzden de özellikle de erkekler açısından bu yılın modalarına bakmak gerekir ise, özellikle de bu yıl erkekler adına daha rahat ve bol giysiler moda olarak geçmektedir.

 

Ayrıca 50’lerin modası olan tarz ceketler bu sene yine moda oldu ve birçok moda uzmanı bu tür bir ceket tarzını bu yıl her erkeğe öneriyor. Bununla birlikte ayrıca rahat ve sade tişörtler oldukça ilgi görmektedir. Üzeri karmaşık desenli tişörtler de yine en çok tercih edilen modalar arasında geçmektedir. Bunun yanı sıra ayrıca yine her yıl olduğu gibi kot pantolonda son derece modadır.

 

Açık Renkli Giysiler

 

Ancak bu yıl daha açık renkli olan kot pantolonlar uzmanlar tarafında önerilmektedir. Özellikle de bu yıl moda olarak daha çok gri renkli kot pantolonları ya da oldukça açık mavi olan kot pantolonlar son derece fazla bir şekilde bulunabilmektedir. Bunun yanı şimdi bir de bayanlara bakmak gerekirse bu konuda elbette birçok farklı modanın olduğunu söylemek son derece doğaldır. Bu nedenden dolayı da bu yıl çantadan tutulsun da ayakkabıya ya da düşük omuzlu giysi çeşitlerine kadar birçok moda çeşidi bulunmaktadır.

 

Platform Topuklar

 

Bunlar arasında birkaç tane söylemek gerekirse ilk olarak platform topuklu ayakkabıları son derece fazla bir şeklide moda olduğunu söylemek mümkün. Ayrıca bunun yanı sıra bir de fırfırlı olan bluz çeşitleri de bu yıl her bayanın son derece fazla bir şeklide tuttukları giysiler arasında geçmektedir.

 

Üstelik tüm bu giysiler birbirleri ile de son derece şık bir kombin oluşturmak adına uygun olabilmektedir. Tüm bu giyim kuşam çeşitleri de yine ister bir özel gecede istenirse de arkadaşlar ile gidilecek olan bir kafede son derece rahat bir şeklide kombin yapılarak giyilebilir. Bunun yanı sıra ayrıca bir de mokasen ayakkabılar yine birbirinden şık pantolonlar ile moda haline getirilebilir.

kaynak: www.giyimkabini.com

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir