Herkes Adına Moda

 

 

            Moda elbette herkes adınadır ve aslına bakılırsa b konuda modayı takip eden ya da etmeyen her insan bir şekilde modanın ortak bir yerinde buluşmaktadırlar. Bu ister bayan olsun isterse de erkek hiç fark etmez moda herkesin ir şeklide bir yerlerde aynı yerde buluşturmaktadır.

 

Örneğin modayı takip etmediğini söyleyen her hangi bir bayan ile modayı son derece fazla bir şekilde takip ettiğini söyleyen bir bayan farkında olmadan bu yılın modası olan her hangi bir ürünü aynı zamanda almış olabiliyorlar. Yani modayı takip etmediğini söyleyen bir bayan farkında olmadan moda olan bir ürünü alabiliyorlar.

 

Moda Takibi

 

İşte bu nedenden dolayı da aslına bakılırsa takip eden etmeyen herkes adına moda vardır. Özellikle de bu konuda bayan hassaslığı ortadadır. Bu yüzden de bu yılın modası arasında birkaç örnek verilebilir. Bunlar arasında mesela bu yıl son derece fazla bir şekilde sevilen ve giyilen ayakkabı çeşidi olan mokasen ayakkabılar oldukça fazla ilgi gördü.

 

Özellikle de siyah renkli olan mokasen ayakkabı çeşitleri birçok bayanın en fazla kullandığı ayakkabı çeşidi olarak aslına bakılırsa bu yıla damgasını vuran ayakkabı modellerinde biri oldu. Özellikle de bu tür bir son derece şık ayakkabının üzerine giyile bir pantolon ile harika bir kombin oluşturulmaktadır.

 

Özellikle de bu ayakkabı üzerine giyilen pantolon çeşitlerinin paçaları sıvanıp son derece şık bir moda oluşturulduğu zaman harika bir tarz ortaya çıkmaktadır. Birçok farklı moda uzmanını da son derece fazla bir şekilde önerdiği bu tür bir kombin özellikle de bu yaz bayanları son derece hoş bir görünüme soktu.

 

Farklı Bir Mekâna Gidilebilir

 

Böyle bir giysi ile ister arkadaşlar ile gidilebilecek bir kafeye isterse de yine gidilebilecek hoş ve farklı bir gece mekânın şık küçük bir çanta ile harika bir kombin oluşturulabilir. Bununla birlikte ayrıca bir de yine bu elbise üzerine şık bir tişört ile moda noktasında son derece hoş bir kombin oluşturulabilir. Bu sayede de bir yandan bir bayan karizmatik görünürken bir yandan havalı bir görünüme bürünebilir.

Kaynak: www.giyimkabini.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir