Her Yıl Yeni Tesettür Modelleri Üretilmektedir

 

 

Tesettür, Anadolu insanının öz kültürünü oluşturur. Anadolu insanının yöresel giysilerine bakarsanız, tamamıyla tesettürle karşılaşırsınız. Avrupa giyim tarzı ise, sonradan Anadolu’ya gelmiş ve tesettür modasını baskı altına almıştır. Ancak, günümüzde tesettürlü giyinmek için bir engel yok. Bu nedenle öz kültürüne ve inancına bağlı kimseler, rahatlıkla tesettürlü giysileri kullanabilir. Hızlı üretilen tesettür abiye elbise modelleri, renk ve model uyumu ile üretilmektedir.

 

TESETTÜR MODASI İLE ÜRETİLEN GİYSİLER

 

Tesettür modası, aslında belli kriterleri olan bir modadır. Yani, Avrupa modası gibi, ne olduğu belirsiz bir moda değildir. Çıplaklık ve cinsellik dışında bir özelliği olmayan Avrupa giyim modasına göre, tesettür giyim daha uygundur. Eller, ayaklar ve yüz dışında bütün vücudun kapanması, tesettür giyim şeklini oluşturur. Günlük yaşantımızın bir parçası olan giysiler, inançları ve duyguları temsil eder. Cinselli, çıplaklık ve çarpıklık, Avrupa modasının belirtileridir. Tesettür ise, inanç, kültür ve haya gibi duyguların temsilidir. Etekler, bluzlar, başörtüleri, perdesüler, kabanlar, kaplar, tesettür pantolon çeşitleri, tunikler, tesettür tunik çeşitleri, kombinler, feraceler ve diğer tesettür giysileri, tesettür piyasasında üretilen ve satılan ürünlerdir.

 

MODASI GEÇMEYEN ELBİSELER

 

Tesettür, binlerce yıldır kullanılan ve modası geçmeyen elbiselerdir. Başörtüsünün binlerce yıllık geçmişi vardır. Ferace türü giysilerin binlerce yıllık geçmişi vardır. Modası geçmeyen bu tesettür ferace modelleri, renk ve desen olarak yeni modeller çıkarmaktadır. Buna rağmen, daha önceki modellerin hala revaçta olduğu tek moda türü, tesettür olmalıdır.

 

YENİ MODELLERİ ANINDA ELDE EDEBİLİYORSUNUZ

 

Yeni model tesettür giysiler, online mağazalarda, kısa zamanda tedarik edilmektedir. Günümüz şartlarında aradığınız bütün modelleri ve renkleri tedarik edebilmektesiniz. Bu nedenle, yeni moda tesettür giysileri tedarik etmek ve kısa zamanda kullanmaya başlamak, günümüz şartlarında çok kolay bir hale gelmiştir. Elbise almak için mağaza mağaza gezme devri sona ermiştir. Online mağazalar, binlerce ürünü, bir anda elinizdeki cep telefonlarına gönderebilmektedir.

 

RENK VE DESEN OLDUKÇA ZENGİN

 

Tesettür modasında, renk ve desenler oldukça zengindir. Başörtüsü tek başına tesettür olmaz. Alt kısma ferace, tunik, abiye veya perdesü gibi ürünler giyinmelidir. Dışarı ve içeri tesettür giysileri özellikle giyildiği zaman, dışarıda daha huzurlu bir şekilde gezinebilirsiniz.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir