Farklı Çizgileri Tesettür Giyimde Görmek Mümkün

 

 

Moda hızla gelişiyor. Farklı renkler, modeller ve özellikle de detaylar kullanılmaktadır. Her bayan şıklığı yakalamak ister. Özellikle de tesettür giyim sektörüne baktığımızda çeşitliliğin arttığını görebiliriz. Tesettür modasında bu kadar çok geniş seçeneklerin olması, her bayanın kendi tarzını yansıtmasını sağlıyor. Renklere baktığımızda seçenekler bir hayli fazladır. Özellikle pembe ve tonları, mavi ve yeşil renkler sık sık karşımıza çıkıyor. Detaylarda ise taşlar, fermuar ve düğmeler de ürünlere renk katıyor. Hem spor hem de klasik tesettür kombinlerini oluşturarak, şıklığı vurgulamak mümkündür.

 

Öte yandan tesettür modasında desen detayları sık kullanılmaktadır. Eşarplarda, ferace ürünlerinde, gömleklerde bu detay kullanılmaktadır. Bayanlar kombinlerini oluştururken bu desen detaylarını da göz önünde bulundurmalılar. Şık olmak için özellikle detayların da birbiri ile uyum içerisinde olması gerekir. Sadece şıklık değil, rahatlık da önemlidir. Tesettür giyiminde farklı çizgiler birleşerek, trend ürünlerin sunulması büyük bir avantajdır. Çünkü tesettür sektöründe genellikle koyu renkler ve standart ürünler hakim iken, günümüzde bu durum tamamen değişti.

 

Bayanların en önemli giyim ürünü elbiselerdir. Elbiseler hem günlük hem de özel davetlerde sıkça tercih edilmektedir. Günlük tesettür elbise modellerinde çok fazla detay genellikle bulunmamaktadır. Kaliteli kumaşlar, renk ve model seçenekleri oldukça geniştir. Kemer detayı genellikle hem günlük hem de abiye elbise modellerinde görmek mümkün. Öte yandan günlük elbiselerde renkler koyu, pembe, lacivert gibi renkler kullanılırken, bazen elbiselerde birden fazla renk de görebiliriz.

 

Bazı elbiselerde sadeliğin yanı sıra çiçek deseni de kullanılmaktadır. Abiye tesettür elbise modellerinde ise detaylar ön plana çıkıyor. Özellikle kemer kısmında, yaka ve kol kısımlarda detaylar olabiliyor. Dantel, boncuk, simli detaylar elbiseleri şık ve göz alıcı hale getiriyor. Şıklığı ve zarafeti göz kamaştıran tesettür elbiseler her bayanın gardırobunda bulunması gereken önemli parçalardandır. Renk uyumu, eşarp ve ayakkabılar ile de sağlanmalıdır.

 

Günümüzde artık tesettür kombinleri oluştururken zorluk çekilmiyor. Çünkü tesettür sektöründe de moda olan ve farklı seçeneklerle sunulan giyim ürünleri bulunmaktadır. Ürünlerin kalitesi, detayları ve modelleri bayanların özgürce karar vermesini sağlıyor. Şıklık sadece renkler ile değil, detaylarla da sağlanmalıdır.

Kaynak :https://www.giyimkabini.com/

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir