Eşarp Modelleri İle Tarzınızı Yakalayın

 

 

Her geçen gün yepyeni renkler ve kumaşlar ile gözler önüne serilen eşarp modelleri birbirinden güzel stilleri ile kullanılmaktadır. Modaya uygun renklerden ve kumaşlardan elde edilen eşarp ve diğer başörtü türleri, hem kışlık sezonlar için hem de yazlık sezonlar için farklı şekillerde tasarlanıp, üretilmektedir. Dilediğiniz her an her yerden rahatlıkla online alışveriş sayesinde temin edebileceğiniz parçalardır. Her kombininizin üzerine yakışacak ve uyum sağlayacak olan binlerce model yer almaktadır. Eşarpların kendine has kumaşları ve dokuları vardır ve her birinin kullanım şekli ve özelliği de farklılık göstermektedir.

 

SATEN KUMAŞTAN EŞARPLAR: Bu kumaştan üretilen eşarp modelleri, baş üzerinde kolayca kayabilmektedir. Çünkü saten kumaş kaygan ve yumuşak bir kumaştır. Bu nedenle bone ile kullanmak daha uygundur. Aynı zamanda en parlak kumaş olarak bilinmektedir.

 

TWILL İPEK KUMAŞTAN EŞARPLAR: Twill ipek kumaştan üretilen eşarplar daha çok genç ve spor tarzında giyinmeyi seven kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Saten kumaşa oranla oldukça sert bir kumaştır, kenarları el işlemesidir. Kaygan bir yapısı yoktur ve bu yüzden kolayca takılabilen bir özelliğe sahiptir. Kolayca şekil aldığı için çoğu kez ütülemeye bile gerek kalmayan bir kumaştır.

 

SURA İPEK KUMAŞTAN EŞARPLAR: Asıl ipeği içerisinde barındıran kumaştan elde edilen eşarp modelleridir. Bu eşarplar saf ipek dokusuna sahip oldukları için oldukça yumuşak ve parlaktırlar. Üzerindeki desenler kendinden bir özelliğe sahiptir ve oldukça canlı dururlar. Bu kumaştan elde edilen eşarplardaha çok özel gün ve geceler için, abiye tarzı kıyafetlerin üzerine uyum sağlamaktadır.

 

JAKARLI KUMAŞTAN EŞARPLAR: Bu kumaştan elde edilen eşarpların en bilinen özelliği ise içeriğinde doğal desenlerin yer almasıdır. Dokumaları mevcuttur ve kolaylıkla kullanılabilmektedir.

 

RAYON İPEKLİ KUMAŞTAN EŞARPLAR: Rayon ipekli kumaşlar içerisinde polyester barındırmaktadır. Bu kumaştan üretilen eşarplar ise oldukça kullanışlıdır. Hem günlük kullanım için hem de özel kullanımlar için oldukça uygun bir yapısı vardır. Kayma yapmayarak kolayca ütülenmekte ve takılmaktadır.

 

Bu tür eşarpların hepsini inceleyebilmek, güvenilir bir şekilde bağlayabilmek ve gönül rahatlığı ile alışverişini yapmak istediğinizde www.giyimkabini.com adresine uğramanız yeterli olacaktır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir