En Şık Tesettür Abiye Modelleri

 

 

Tesettür giyim tercih eden kadınlarımızın amacı vücut hatları belli olmayacak kıyafetler giymektir. Bunu yaparken de kadın olmanın verdiği bakımlılık gereğinden de vazgeçmek istemeyen hanımlarımız son dönemde kendini aşan tesettür moda akımı sayesinde şık olmayı başarmaktadır. Hayatın her alanında aktif olarak görev alan tesettürlü kadınlar özel günlerde de şıklıkta birbirleriyle yarışmaktadır. Moda çizgilerindeki modernlik sayesinde tesettür abiyelerde hem özel hem iş yemeklerinin vazgeçilmezi haline geldi.

 

Renklerin uyumunu yakalayan bir eşarp yahut şal yardımıyla tesettür abiye elbise en özel günlerde özel hissetmenizi sağlayacaktır. Tesettür abiye giyimde kadınlarımızı özel kılacak ufak detaylar işlenerek elbisenin özel olması sağlanmaktadır. Yakalara kol kısımlarına ve etek uçlarına işlenen dantel, boncuk sim işlemeler abiyelerin göz alıcı görünmeniz ve kendinizi özel hissetmeniz için tasarlanmıştır. Siyahın büyüsü hiç bozulmamış her zaman ki gibi moda akımında genç yaşlı demeden kullanılabilen desenlerle karşımıza çıkmaktadır. Bunun yanında genç kızlarımıza özel pastel ve pudra tonları da tercih edilebilen abiye renkleri arasındadır. Davet edildiğiniz kapıdan içeri girerken kendinizi sultanlar gibi hissedebileceğiniz şıklıkta tasarlanan abiye seçeneklerini iş yaşantınızda da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

Tesettür akımının ve giyim tarzına en uygun görüldüğü fikrinde ortak görüşlerinde söylemlerinden yola çıkarak tesettür ferace kadınların son dönemde gözde giyim tercihleri arasındadır. Tek bir renk olarak görüşe çıkan feraceler şimdilerde pek çok renk ve desenlerle dilediğiniz her ortamda kurtarıcı olmamak adına tesettürlü kadınların dolaplarında yerini almış görünüyor. Aynı renkten binlerce farklı çeşit üretimiyle hem özel hem günlük kullanım rahatlığı dolayısıyla tercih edilmektedir. Rahatlığın simgesi olarak karşımıza çıkan feraceler ister etek ister pantolon olsun her kıyafetin rahatlıkla da iç kısmına giyilmesine olanak sağladığından kadınların önemli tercihleri arasında yer almıştır.

 

Genç öğrenci yahut iş kadını her birine özel spor yahut klasik tarzı mevcut bulunan tesettür tunik pantolon üzerine kullanılacaksa daha uzun olanlarında tercih edilmekte etek üzerine ise daha kısa tuniklerle kombin yapılmaktadır. İster etek ister pantolon her şartta güzel olmayı bilen kadınlarımız farklı kombin seçenekleri oluşturarak son model tunikleri şık kıyafetlere dönüştürebilmektedir.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir