Bu Sezonun Trendi Tesettür Kap Modelleri

 

 

Soğuk günlerin kapıya dayandığı bu günlerde artık kışlıkları çıkartmanın ve hatta yenilerini almanın tam zamanıdır. Bu sezon tesettür kap modelleri bakımından oldukça zengin geçecek. Kış kendisini göstermeye başlaması ile birlikte hemen hemen her firma kışlık tesettür modellerini görücüye çıkarmaya başladı. Gerçekten geniş ürün çeşitliliği yelpazesine sahip olduğunu söylemek mümkündür.

 

Özellikle sokak modasında daha çok tercih edilen kap modelleri tesettürlü olmayan bayanlar arasında bile kullanılmaktadır. Her daim modası geçmeyen popüler renk siyah olması ile birlikte en çok tercih edilen kap modellerinde de siyah renk çok kullanılmaktadır. Hem zayıf göstermesi sebebi ile bayanlar daha çok bu asil renge yönelmektedir. Yeni trend kaplarda bu aralara bolca fermuar detayı yer almaktadır. Hatta fermuar detayına katılan altın rengi sayesinde ayrı bir aksesuar havası katmaktadır. Kışın beyaz giyilmez mantığından tamamen aykırı olarak tasarlanan kap modellerinde ise renkli renkli düğmeler kullanılarak ayrı bir hava veriliyor.

 

İstediğiniz renkte almış olduğunuz kap modelinin altına şık bir tesettür pantolon ile tamamlamak iyi bir alternatif olmaktadır. Kaliteli bir görüntü sağlamak ve dikkat çekmek adına kırmızı rengi de tercih edebilirsiniz. Özellikle tesettür etek modeli de kapların altında şık bir görünüm sağlamaktadır. Kapların dikkat çekici görüntüsüne kemer detayı da kullanabilirsiniz. Doğada bulunan renkleri tercih etmek istiyorum diyorsanız eğer mavi, yeşil tam size göre olacaktır. Kot kumaştan yapılan kap modelleri de asaletinize asalet katacaktır. Zahmetsiz şıklık için en ideal parça olan kap, istediğiniz an hemen üzerinize geçirip dışarı çıkabileceğiniz bir üründür.

 

Başörtüsü ya da şal ile de tamamlayabilirsiniz. Hatta son zamanların en iyi trendlerinden birisi de ayakkabı-çanta-şal kombinasyonudur. Bu sayede mükemmel bir uyum sağlanmaktadır. Kış mevsiminin vazgeçilmez öğesi olan kaplar bu sezonda da trend parçalardan birisi olarak karşımıza çıkıyor. 2017 sezonunun en trend kap modellerine dolabınızda yer vermek için acele etmelisiniz. Artık internetten de kolayca alışveriş sitelerine ulaşabileceğiniz için istediğiniz modeli seçebilirsiniz. Keyifli bir kombin oluşturmak için hemen bir sanal alışveriş sitesine göz atmalısınız. Sıcacık bir kış geçirmek için tesettür modelleri sizleri bekliyor.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir