Bu Kış da, Tesettürlü Bayanlar İçin Oldukça Güzel Geçecek

 

 

Günümüzde inancı gereği milyonlarca bayan tesettürlüdür. Tesettürlü bayanlar, diğer bayanlardan daha uzun ve daha bol kıyafetleri tercih etmektedirler. Geçmiş yıllarda tesettürlü bayanlar, kendi zevklerine hitap eden kıyafetler bulma konusunda ciddi sıkıntılar yaşıyorlardı.

 

Günümüzde ise, tesettürlü bayanların yüzlerce kıyafet seçme alternatifi bulunmaktadır. Hatta tesettürlü bayanlara özel olarak üretim yapan yüzlerce tesettür giyim firması bulunmaktadır. Bizde, sizlerle tesettür kombin seçeneklerini paylaşmak istiyoruz. Örneğin, beni ”tepeden tırnağa örtsün” diyenlerdenseniz kesinlikle tesettür kap modelleri tam size göre.  Tesettür kap, modelleri yazlık tesettür kap modelleri ve kışlık tesettür kap modelleri olmak üzere ikiye ayrılır. Yazlık tesettür kap modellerini yazın boğucu sıcak havalarında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Aynı şekilde, kışlık tesettür kap modellerini de kışın buz gibi soğuk günlerinde tercih edebilirsiniz.

 

Özetle tesettür kap modelleri, tesettürlü bayanlar için kurtarıcı niteliğindedir. Yaz gelmeden, yazı önceden cıvıl cıvıl renklerle getirmek istiyorsanız, tesettür etek modellerinden herhangi birini tercih edebilirsiniz. Tesettür etek modelleri sınırlı değildir, kalem etek, balon etek, şifon etek ve pileli etek gibi birçok tesettür etek modelleri bulunmaktadır. Sizde zevkinize göre etek seçebilirsiniz. Örneğin, fazla kilolarınızın olduğunu düşünüyorsanız balon eteği kullanarak fazla kilolarınızı kapatabilir, aynı zamanda balon eteğinizi şifon renkli bir gömlekle kombinleyerek istediğiniz şıklığa ulaşabilirsiniz. Ya da, zayıf bir bedene sahipseniz, kalem eteği tercih ederek, çok hoş bir görünüme sahip olabilirisiniz.

 

Kalem etek, diğer eteklerden daha spor bir görünüme sahip olmasına rağmen, özel günlerde de fazlasıyla tercih edilmektedir. Kalem eteği, bol bir badi ile kombin yaparsanız, kendinizi çok rahat hissederek aynı zamanda bir o kadar da şık görünebilirsiniz. İnce detay ve hafif gösteriş merakınız varsa, pileli etekler vitrinlerde sizleri bekliyor. Pileli olması ile hem dikkat çeken hem de bir o kadar güzel duran pileli etek modelleri, özel günlerin vazgeçilmez parçalarının arasındadır.

 

Uçuş uçuş kumaşı ve eşsiz rahatlığı sayesinde, pileli eteği bir kez giyince sürekli giymek isteyeceğinizden eminiz. Pileli eteği, keten bir gömlekle kombinlerseniz şık, kot ceketle kombinlerseniz spor bir görünüme sahip olabilirsiniz.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir