2017 Abiye Kombinlerinde Ön Plana Çıkan Renkler

 

 

2017 yılına yaklaşıldığı şu zamanlarda, gelecek yıl içerisinde gerçekleşecek düğün, nişan, kına gecesi gibi davetlerinin de tarihleri belli olmaya başladı. Özel günlerde giyimlerine biraz daha dikkat eden tesettürlü bayanların, davete giderken ne giysem sorusuna yanıt olacak nitelikte ve bu yılın trend tesettür abiye elbise modelleri hakkında ipuçlarını yazının devamında bulabilirsiniz.

 

Aşk ve Güç Simgesi Olarak Kırmızı

 

Abiye elbise denilince akla gelen renklerden olan kırmızı, her yıl olduğu gibi bu yılında abiye modasının renkleri arasında bulunmakta. Özellikle kendi nişanınız veya kına geceniz gibi özel günlerinizde kullanabileceğiniz kıyafetler kırmızıyı kullanabilirsiniz. Kırmızının büyüsünden ilham alınarak tasarlanan modellerin kabarık formda olanları yılın trend abiye modellerinden.

 

Saflığın Sembolü Olarak Beyaz

 

Özellikle 2017 senesinin ilkbahar ve yaz aylarında, tesettürlü bayanlara özel üretilen abiye modellerinde beyaz rengi sık sık göreceğiz. Düğünlerde gelinlik rengi olarak kullanılması bir yana, herhangi bir davete katılırken de beyaz renk bir abiye tercih edebilirsiniz. Bu sayede zarif bir görüntüye kavuşarak, diğer davetlilerin ilgi odağı olabilirsiniz. Beyaz abiyenize renk katmak için, başörtü seçiminizi daha beyaz haricinde bir renkten yana kullanabilirsiniz.

 

Lavanta Rengini Bu Yıl Çok Göreceğiz

 

İlkbahar mevsimi kombinlerine daha uyumlu olacak olan lavanta rengi, bu yılın trend renkleri arasında. 2017 yılında hemen hemen her yerde görülebilecek olan bu renk, abiye modasına da yön veren bir renk olacak. Özellikle beyaz renk ile konsept oluşturulan lavanta rengini bu sene diğer tüm renklerle kullanılırken göreceğiz. Sarı, yeşil hatta turuncu renkle bile hoş ve göz alıcı tasarımları bulunan lavanta rengini, abiye modasını yakalamak adına tesettür giyim için rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

Sadeliğin ve Duruluğun Sembolü Olarak Pudra Tonları

 

2017 abiye modasında sık sık rastlanacak olan diğer renkler ise; toz pembe, yavruağzı gibi sade ve zarif duruş sergilemenizi sağlayacak renklerdir. Özellikle balık model tesettürlü abiye modellerinde kullanılan bu sade ancak zarif renkler, özel davetlerde şıklığınıza şıklık katacak. Kış aylarında bir davete katılıyorsanız, yine önümüzdeki yılın trendleri arasında bulunan kürk detaylı tesettür kap modellerini, abiye giysileriniz ile kombin yaparak kullanabilirsiniz. Bu sayede sade ve duru görünüşünüze biraz hareket katmış olacaksınız.

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir