2016 Abiye Modelleri

 

Özel günlerin vazgeçilmezi abiyeler her sene farklı model ve renk seçenekleri ile kadınların vazgeçilmezleri arasında yerini almaktadır. Özellikle son yıllarda tesettür giyim içerisinde abiye de ön plana çıkmış ve farklı tasarımlar ile tesettürlü giyinen bayanların özel günlerde en şık ve en rahat elbiseler ile boy göstermesini sağlamıştır.

 

Tesettür abiyeler

 

            Abiye modası hiç geçmeyen ve eskimeyen aksine her geçen gün yenilenen bir hal almaktadır. Tesettür giyim modasında son yıllarda yenilikler yapılmış ve farklı tasarımlara gidilmiştir.

 

Abiye modelleri renk seçeneklerine baktığımızda bu senenin modası içerisinde mürdüm ön plana çıkan renkler içerisindedir. Siyah ve kırmızılar yine her zamanki gibi çok sık karşımıza çıkar. Ayrıca bu senenin abiye modasında buz mavisi de çok fazla tercih edilmektedir.

 

Abiye modelleri içerisinde ise şifon kumaşlar çok fazla kullanılmaktadır. Şifon kumaşlar üzerine baskılı modeller de bu senenin trendleri arasındadır. Dantel detaylı abiye modelleri de yine çok şık ve estetik bir görünüm ile karşımıza çıkar. Dantel detaylar farklı kumaşlar üzerine eklenerek ya da direk olarak dantel kumaşlardan hazırlanan abiyeler ile kadınlara hem retro bir görünüm hem de modern modeller ile retronun günümüzle birleşimi elde edilmektedir.

 

Abiye modelleri arasında belden açılan A kesim modeller bu yılın modası içerisinde yer almaktadır. Bunun dışında yine balık elbise modellerini de çok fazla görürüz. Renk seçenekleri dışında farklı desenler ve canlı modeller de 2016 modasında yerini almıştır. Parlak payetler, özellikle altın rengi çok fazla ön plana çıkmıştır.

 

Tesettür elbise modelleri arasında bu yıl en popüler olanlar ise lacivertler ve siyahlar üzerine altın rengi işlemelerden hazırlanan modellerdir. İşlemeler elbisenin belirli bölgelerine yapılmış ve farklı görünümler elde edilmiştir. Kol detayları, etek bölümlerine işlemeler ya da boydan boya işlemeler gibi farklı model seçenekleri bulmak mümkün.

 

Tesettür giyiniyor ve özel günler için sıradanlıktan uzak farklı modellerde abiye bulmak istiyorsanız www.giyimkabini.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Birbirinden güzel abiyeler ve tesettür giyinen bayanlar için daha bir çok kıyafet seçeneği ile giyim kabini çok uygun fiyatlara kaliteli ve güvenilir bir hizmet imkanı sağlamaktadır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir